Wypadek w Barczygłowie w gminie Stare Miasto. Dwie osoby zostały poszkodowane. Zderzyły się dwa samochody osobowe marki KIA i Audi A4.

Wypadek w Barczygłowie - na zjeździe z wiaduktu nad autostradą A2

W pojeździe KIA znajdowała się kobieta, natomiast w Audi pasażer. Kierowca A4 znajdował się poza pojazdem.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Wypadek w Barczygłowie spowodował zamknięcie ruchu w obu kierunkach.

Strażacy podczas akcji ratowniczej otworzyli drzwi od uszkodzonego pojazdu przy pomocy urządzeń hydraulicznych. Przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do szpitala podróżującą KIA oraz pasażera Audi.

Dalsze działania ratowników polegały na neutralizacji płynów eksploatacyjnych.
W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Barczygłów i OSP Stare Miasto.

Wypadek w Barczygłowie - zdjęcia JRG Nr 2 w Koninie.
Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!


Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Marek (gość)

    o rany, ale skasowane... moje wyglądało mniej strasznie, ledwie wgniecenie miało - ale automobile torino wszystko ogarnęli i jest jak nówka