Film "Trzy Królestwa" to megaprodukcja w reżyserii mistrza kina akcji Johna Woo, twórcy takich hitów jak „MISSION IMPOSSIBLE II” i „BEZ TWARZY”.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Film "Trzy Królestwa" to megaprodukcja w reżyserii mistrza kina akcji Johna Woo, twórcy takich hitów jak „MISSION IMPOSSIBLE II” i „BEZ TWARZY”. Imponujące sceny batalistyczne o rozmachu na miarę „TROI” i „WŁADCY PIERŚCIENI: DWIE WIEŻE”. Z tym niesamowitym filmem związany jest nasz konkurs!

"Trzy Królestwa" to najdroższa produkcja w historii azjatyckiej kinematografii. Jej budżet wyniósł 80 milionów dolarów.

Władca potężnego państwa chce zjednoczenia skłóconego kraju. Decyduje się wydać wojnę dwóm mniejszym królestwom. Ze swojej legendarnej milionowej armii wysyła specjalne oddziały doborowych żołnierzy. Zaatakowane państwa postanawiają zawrzeć sojusz przeciwko najeźdźcy i wspólnie stawić czoła niezliczonym siłom wroga. Dochodzi do walk pod Czerwonym Klifem. Wśród burzliwych wydarzeń pojawi się rywalizacja o piękną kobietę, a spektakularna bitwa zmieni bieg historii na zawsze.

Ekranizacja jednej z najsłynniejszych powieści literatury chińskiej (angielski tytuł "Romance of the Three Kingdoms"), cieszącej się niezwykłą popularnością w całej Azji. Na jej podstawie stworzono dziesiątki gier komputerowych i komiksów.

W naszym konkursie mamy do rozdania 5 gier komputerowych Jade Empire.

By wziąć udział w konkursie i wygrać grę wystarczy przysłać prawidłową odpowiedź na pytanie: Gdzie i kiedy miała miejsce bitwa przedstawiona w filmie Johna Woo "Trzy Królestwa"?

Prawidłowe odpowiedzi należy przysyłać do 14.07.2009r. na adres mailowy:

konkursy.gdansk@naszemiasto.pl


W tytule wiadomości należy wpisać "KONKURS - TRZY KRÓLESTWA". Trzeba w mailu koniecznie podać swoje dane osobowe oraz dokładny adres. Zwycięzcy zostaną powiadomieni e-mailem. Gry przyślemy pocztą.Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!