Chyba najdłuższą wersję poloneza zatańczyli uczniowie Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie. Taniec bowiem trwał aż 16 minut, a w auli PWSZ, do białego rana bawiło się na studniówce w sumie 500 osób.

- Z egzaminami maturalnymi zmierzy się aż 12 klas, w tym te z liceum ogólnokształcącego, profilowanego i z technikum. Myślę, że zarówno na maturze jak i na studniówce pójdzie im celująco – mówi Janusz Kamiński, dyrektor szkoły. – To miłe widzieć ich dzisiaj w tak pięknych sukienkach i garniturach. Na zaproszeniach jakie tegoroczni maturzyści nam wręczyli było napisane: „Bawimy się do piania kura, a później już tylko matura”. Trzymam ich za słowo i będę kibicować w maju.Najnowsze filmy z serwisu Głos.TV:

Konin. Studniówka I Liceum

Konin. Chcą referendum w sprawie ACTA


Uczniowie oprócz poloneza przygotowali także zabawny program artystyczny i tuż przed toastem porwali swoich nauczycieli na parkiet.

Studniówki w Koninie. Zobacz, jak bawią się maturzyści


- Studniówka to świetny pomysł i na takiej imprezie nikt nie myśli jeszcze o maturze. Traktowana często jak impreza pożegnalna z klasą, nauczycielami i szkołą. Ja swoją szkołę będę wspominać z sentymentem. Przez wszystkie lata nauki panowała tu świetna atmosfera, a przyjaźnie jakie tu nawiązaliśmy na pewno będą kontynuowane także po zdanych maturach - mówi Karolina Siuda.

Chcesz skontaktować się z autorem informacji? p.dobersztyn@glos.com

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!