Kolejną szkołą, która uczciła balem studniówkowym zbliżającą się maturę, był Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie. Na studniówce bawiły się cztery klasy, które już za trzy miesiące napiszą jeden z ważniejszych egzaminów w swoim życiu. Zabawę oczywiście zaczęli od poloneza.

- Taniec wyszedł tak jak powinien, mimo że ćwiczyliśmy go naprawdę krótko. Układ wymyślony został przez jedną osobę, ale w trakcie prób każdy podrzucał swoje pomysły i myślę, że wyglądało to fajnie - mówi Andżelika Cieślikowska tuż po odtańczeniu poloneza.Najnowsze filmy z serwisu Głos.TV:

Konin. Studniówka I Liceum

Konin. Chcą referendum w sprawie ACTA


Ze wszystkich klas wybranych zostało 12 par, które zaprezentowały ten tradycyjny taniec z wielką gracją.

Studniówki w Koninie. Zobacz, jak bawią się maturzyści


- Jeśli chodzi o studniówkę, to takiego balu nie można przegapić. To jedyna taka impreza i gdybym dziś nie przyszła na pewno bym żałowała – wyjaśnia Klaudia Szafrańska. – Jeśli chodzi zaś o przygotowania, to moja sukienka była specjalnie szyta na tę okazję i wszelkie tradycje także zostały zachowane. Czerwona bielizna i podwiązka są obowiązkowe – dodaje Klaudia.

Chcesz skontaktować się z autorem informacji? p.dobersztyn@glos.com

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!