Śmiertelny wypadek w Brudzewie. W czwartek rano, na środku jezdni znaleziono zwłoki 62-letniego mężczyzny. Jak wynika z policyjnych ustaleń, mieszkaniec Tarnowej prawdopodobnie został potrącony przez samochód. Sprawca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia.

Do śmiertelnego potrącenia doszło we wczesnych godzinach porannych. - Około godz. 6.30 na jezdni znaleziono zwłoki 62-letniego mężczyzny. Obok leżał rower - informuje asp. sztab. Mateusz Latuszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku.

Na drodze widoczne były ślady hamowania i fragmenty zderzaka w kolorach czarnym i srebrnym. Sprawca oddalił się z miejsca wypadku.

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczącego tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policją - dodaje rzecznik turkowskiej komendy.

Zobacz także: Śmiertelny wypadek w Bogusławicach [ZDJĘCIA]


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!