(© Fot. RED)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do połowy czerwca mają się zakończyć rozmowy przedstawicieli konińskiej Platformy Obywatelskiej z Sojuszem Lewicy Demokratycznej dotyczące ewentualnej koalicji tych partii. - Albo powiemy SLD „dzień dobry”, albo „do widzenia” - mówi Tomasz Nowak, szef PO w Koninie.

Rozmowy dotyczące koalicji SLD – PO w mieście trwają od kilku tygodni. Żadna ze stron nie chce zdradzać szczegółów. Poseł Tomasz Nowak podkreśla, że głównymi przesłaniami programowymi jakie przedstawia PO są tereny inwestycyjne i miejsca pracy.

- Uważamy, że wszystkie działania które były do tej pory prowadzone w mieście, były głęboko nieskuteczne – mówi Nowak. - Proponujemy takie działania, które spowodowałyby że miasto przestałoby mówić o terenach inwestycyjnych i pozyskiwaniu inwestorów, a zaczęłoby skutecznie to robić.

Chcesz skontaktować się z autorem informacji? o.braciszewska@glos.com

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!