Rondo WOŚP - Konin 2017 - zapełnione! To jubileusz! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma 25 lat. Z tej okazji odbył się happening. Uczestniczyły w nim klasy mundurowe z ZSCKU, ZS im. M. Kopernika i harcerze.

Rondo WOŚP - Konin 2017 - zapełnione

Na Rondo WOŚP - Konin 2017 uczestnicy przeszli razem z Orkiestrą ZSGE, która zagrała WOŚP sto lat. Był tort urodzinowy, transparenty i duży napis.

Przypomnijmy, podczas 25. Finału zbieramy pieniądze dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.


Na zdjęciach - Rondo WOŚP - Konin 2017
Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!Nietypowy wolontariusz WOŚP. Robot Pepper weźmie udział w tegorocznej kweście

Robot Pepper weźmie udział w tegorocznej kweście Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie zachęcał do wspierania WOŚP w Opolu. To jego debiut w roli wolontariusza. Potrafi mówić, tańczyć i reagować na emocje.

- Będzie możliwość porozmawiania z robotem, zagrania z nim w Black Jacka, w kalambury, zobaczyć jak rusza się w tańcu - powiedział Łukasz Dudek, właściciel robota.

To jedyny tego typu wolontariusz w Polsce.


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!