Rekolekcje dla narzeczonych w Licheniu Rekolekcje dla narzeczonych w Licheniu

Rekolekcje dla narzeczonych w Licheniu (© Fot. Biuro Prasowe Sanktuarium)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W najbliższy czwartek w Licheniu rozpoczną się rekolekcje dla narzeczonych. Spotkanie przygotowujące do zawarcia sakramentu małżeństwa odbędzie się pod hasłem „Budujemy miłość na prawdzie”.

Rekolekcje będą oparte na osobistej pracy uczestników polegającej na dialogu w swoich parach narzeczeńskich. Absolwenci rekolekcji otrzymają zaświadczenia potrzebne przy składaniu dokumentów w kancelarii parafialnej przed zawarciem związku małżeńskiego. Rekolekcje dla narzeczonych spełniają wymagania Kościoła w zakresie katechez przedmałżeńskich.

Spotkanie wspólnie poprowadzą: ks. dr hab. Piotr Kieniewicz MIC, wicedyrektor Licheńskiego Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym oraz państwo Elżbieta i Krzysztof Krysiak z Łodzi, doradcy życia rodzinnego.

Rekolekcje dla narzeczonych rozpoczną się 13 lutego, w godzinach popołudniowych, a zakończą w niedzielę, 16 lutego. Osoby zainteresowane, które chciałyby zgłosić swój udział w warsztatach, powinny skontaktować się z Licheńskim Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym dzwoniąc pod numer telefonu 0 63 270 81 32.

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!