Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Ślesinie obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia działalności. W gronie zaproszonych gości i przyjaciół świętować będzie z tej okazji 17 czerwca o godz.10:00 w Termach Ślesińskich.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Ślesinie pełni funkcję ośrodka wsparcia dla środowiska edukacyjnego powiatu konińskiego. Oferuje szeroki wachlarz pomocy psychologiczno – pedagogicznej obejmującej: działalność diagnostyczną, terapeutyczną, edukacyjną i informacyjną a także doradztwo zawodowe oraz pomoc psychologiczną w kryzysie i metodyczną dla nauczycieli.

Zadania te realizuje 27-osobowy zespół specjalistów: psychologów, pedagogów, logopedów, doradców zawodowych i lekarzy oraz 5 pracowników administracyjno – obsługowych.

Podczas jubileuszu, zaproszeni goście, będą mogli m.in. obejrzeć prezentację multimedialną dokumentującą 25 lat historii placówki oraz wysłuchać koncertu w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie.

źródło: Starostwo Powiatowe w KoninieKomentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!