Policja w Koninie

Policja w Koninie: Pijana matka wiozła dzieci do szkoły/Zdjęcie ilustracyjne (© Fot. KMP w Koninie)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policja w Koninie - Podczas akcji "Alkohol i narkotyki" funkcjonariusze konińskiej drogówki zatrzymali 38-letnią kobietę, która będąc pod wpływem alkoholu wiozła do szkoły dwójkę swoich dzieci.

W ostatnim czasie w powiecie konińskim przeprowadzone zostały działania skierowanie przeciwko nietrzeźwym kierowcą. Wzięło w nich udział blisko 100 policjantów, którzy kontrolowali ponad 3 tysiące kierowców w ponad 100 miejscach.

Wśród 11 zatrzymanych kierowców, jadących na "podwójnym gazie" była 38-letnia kobieta, która wpadła w ręce funkcjonariuszy w Skulsku. Kierująca renault wiozła do szkoły dwójkę dzieci. Jak się okazało, miała blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie.

- Na miejsce przyjechał trzeźwy mąż i zajął się zarówno dziećmi, jak i nietrzeźwą żoną - informuje Marcin Jankowski, rzecznik KMP w Koninie.

Zobacz także: Policja w Koninie. Mundurowi w akcji

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!