Podaj Dalej. Teatr w wykonaniu Podopiecznych Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka mogli obejrzeć mieszkańcy Konina. Zanim aktorzy stanęli na "deskach" były całe tygodnie ciężkiej pracy i prób.

Podaj Dalej teatr, który pełen talentów

W Sali Sesyjnej Urzędu Miasta w Koninie koninianie obejrzeli Spektakl teatralny w wykonaniu Podopiecznych Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, z Grupy Golina.
Dwie etiudy zakończyły warsztaty teatralne, które dla Grupy Golina przeprowadził Przemysław Góralski.

Była trema ale nie przeszkodziła by przedstawić istotę naszego człowieczeństwa. Podopieczni "Podaj Dalej" pracowali nad przedstawieniem 4 miesiące. Oswajali się z własnym ciałem, mimiką twarzy i gestem. Zagrali wspaniale i wymownie - bez masek, charakteryzacji i większej scenografii. W sztuce nawet słowa nie były potrzebne.
Trwający już ponad cztery miesiące projekt „Nakręć się na życie” realizowany był w dwóch grupach jednocześnie: sztuka teatralna i nowe technologie. Uczestnicy zajęć z nowych technologii przygotowani byli przez instruktora Marcina Bociana i uwieczniali na tabletach oraz laptopach proces powstawania przedstawienia. Będzie można to zobaczyć w postaci multimedialnej prezentacji.
Przedsięwzięcie "Podaj Dalej" oczywiście było możliwe dzięki wolontariuszom; Alinie, Ewie, Oli, Asi, Oli oraz Filipowi
Projekt Fundacji Podaj Dalej - Nakręć się na życie - współfinansowany jest ze środków Województwa Wielkopolskiego i 1% podatku.

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!