Otwarte Mistrzostwa Polski Amatorów w siłowaniu na ręce

Panowie, panie i juniorzy będą mogli zmierzyć się dzisiaj w amatorskich zawodach w siłowaniu na ręce w Starym Mieście. Dla odważnych coś ekstra - bieg w szpilkach w kategorii open obu płci!

To już ósme mistrzostwa w armwrestlingu amatorów
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

To już ósme mistrzostwa w armwrestlingu amatorów (© Fot. Archiwum)

Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiadają się VIII Otwarte Mistrzostwa Polski Amatorów w siłowaniu na ręce w Starym Mieście. Już w sobotę, 19 listopada przez cały dzień każdy – młodzież, kobiety i mężczyźni - będzie mógł spróbować swoich sił w tych nietypowych zmaganiach.

Weryfikacja i ważenie zawodników w godz. 9-11 w sali sportowej gimnazjum przy ul. Szkolnej. Konkurencje na prawą i na lewą rękę rozpoczną się o godz. 11.30 i potrwają do wieczora (wszystko zależy od liczby zawodników). Obowiązuje strój sportowy i wpisowe (juniorzy – 20 zł, seniorzy – 30 zł).

W przerwach przewidziane są pokazy sportowe. Zaś przed półfinałami (około godz. 16-17) odbędzie się bieg w szpilkach w kategorii open obu płci. Panom, którzy chcieliby zmierzyć się w tej nietypowej konkurencji z paniami, pozostaje teraz szybko postarać się o szpilki w rozmiarze XXL i trenować! Trochę zaprawy przyda się również zawodniczkom. Organizatorem biegu jest Koniński Klub Samorządowy.

Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


∨ Czytaj dalej

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię