To już ósme mistrzostwa w armwrestlingu amatorów

To już ósme mistrzostwa w armwrestlingu amatorów (© Fot. Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Panowie, panie i juniorzy będą mogli zmierzyć się dzisiaj w amatorskich zawodach w siłowaniu na ręce w Starym Mieście. Dla odważnych coś ekstra - bieg w szpilkach w kategorii open obu płci!

Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiadają się VIII Otwarte Mistrzostwa Polski Amatorów w siłowaniu na ręce w Starym Mieście. Już w sobotę, 19 listopada przez cały dzień każdy – młodzież, kobiety i mężczyźni - będzie mógł spróbować swoich sił w tych nietypowych zmaganiach.

Weryfikacja i ważenie zawodników w godz. 9-11 w sali sportowej gimnazjum przy ul. Szkolnej. Konkurencje na prawą i na lewą rękę rozpoczną się o godz. 11.30 i potrwają do wieczora (wszystko zależy od liczby zawodników). Obowiązuje strój sportowy i wpisowe (juniorzy – 20 zł, seniorzy – 30 zł).

W przerwach przewidziane są pokazy sportowe. Zaś przed półfinałami (około godz. 16-17) odbędzie się bieg w szpilkach w kategorii open obu płci. Panom, którzy chcieliby zmierzyć się w tej nietypowej konkurencji z paniami, pozostaje teraz szybko postarać się o szpilki w rozmiarze XXL i trenować! Trochę zaprawy przyda się również zawodniczkom. Organizatorem biegu jest Koniński Klub Samorządowy.

Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!