Bieg Milowego Słupa

Bieg Milowego Słupa (© Fot. Ola Braciszewska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Znamy już datę tegorocznego Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa. Tym razem sportowcy wybiegną na ulice Konina 18 maja.

To już XV już edycja Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa. Bieg główny rozgrywany jest na dystansie 10 km. Tradycyjnie będą mu towarzyszyć biegi dziecięco - młodzieżowe oraz bieg dla samorządowców i parlamentarzystów - XV Otwarte Mistrzostwa Samorządowców Wielkopolski w biegu na 1 milę.

Tegoroczna trasa biegu prowadzi ulicami konińskiej starówki i wzdłuż rzeki - Bulwarem Nadwarciańskim. Najmłodsi rozpoczną zmagania na stadionie miejskim przy ul. Podwale.

Zobacz także: Bieg Milowego Słupa 2012 [WIDEO, ZDJĘCIA]

Udział dzieci i młodzieży szkolnej jest bezpłatny. Dorośli przy rejestracji muszą wpłacić 35 zł. Uczniowie, którzy zostaną zgłoszeni do 10 mają otrzymają imienny numer startowy ze specjalnym chipem służącym do pomiaru czasu.

Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa 2013 rozpocznie się o godz 10.30 na stadionie dla przedszkolaków i dzieci ze szkół podstawowych. Od godz. 12.50 na starówce rozpoczną bieganie gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Samorządowcy i parlamentarzyści wystartują o godz. 13.30. Bieg główny rozpocznie się o godz. 15.00.

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!