(© Fot. Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jeśli rozliczysz się z fiskusem przez internet, nie tylko szybko otrzymasz zwrot nadpłaty, ale nawet możesz wygrać jedną z kilku nagród. Naczelnik Urzędu Skarbowego w Koninie zachęca wszystkich podatników do przesyłania zeznań podatkowych PIT w formie elektronicznej za pomocą internetowego systemu e-deklaracje.

- Ta forma rozliczenia pozwoli na uniknięcie konieczności przyjazdu do urzędu lub wysyłki zeznania pocztą. Wysłany internetem PIT jest odwrotnie przetwarzany w systemie elektronicznym urzędu co powoduje, że należna kwota nadpłaty może być przygotowana do zwrotu najpóźniej w ciągu dwóch tygodni - informuje Lena Smorawińska-Korpa z Urzędu Skarbowego w Koninie.

Wśród podatników, którzy dokonają rozliczenia za pośrednictwem internetu po zakończeniu akcji składania zeznań, w maju zostaną rozlosowane nagrody: trzy interaktywne kursy do nauki języka angielskiego EUROPlus+Angielski z Cambridge Gold Edition (PC). Z elektronicznej formy rozliczenia korzysta coraz więcej osób. Szczegóły na stronie internetowej www.uskonin.lm.pl lub www.e-deklaracje.gov.pl.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!