Mostki wypadek Mostki wypadek

Mostki wypadek (© PSP konin )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Mostki - wypadek śmiertelny. Dwie osoby nie żyją. Do tragedii doszło na drodze wojewódzkiej 263 w gminie Sompolno. Zderzył się bus z samochodem osobowym. Zginęło małżeństwo z gminy Ślesin; mężczyzna w wieku 45 lat i kobieta 43 lata.

Mostki - wypadek. Dwie osoby nie żyją

Fatalne warunki na drodze spowodowane były mgłą, w której zderzyły się dwa pojazdy podczas wyprzedzania. Do wypadku doszło nad ranem - pomiędzy godziną 6.00 a 7.00.

Na miejscu zginęły dwie osoby; kierowca i pasażer audi. Busem jechały trzy osoby. Dwie z nich są ranne.

Ratownicy biorący udział w akcji ewakuowali uwięzione w autach osoby W samochodzie osobowym znajdowały się dwie uwięzione osoby. Trzy - podróżujące busem - przebywały poza pojazdem.

W działaniach brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Sompolno, OSP Mąkolno oraz OSP Babiak.

Dochodzenie w sprawie okoliczności powstania tego wypadku prowadzi Policja pod nadzorem prokuratury.

Mostki wypadek - zdjęcie JRG Nr 1 w Koninie.
Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!Środa prawie w całym kraju zapowiada się bez deszczu. Niewielkie opady mogą pojawić się jedynie na Pomorzu i południowym-wschodzie. W pozostałych częściach kraju będą występować rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 st.C na Suwalszczyźnie do 12 st.C w Małopolsce. Powieje słaby i umiarkowany wiatr. Czwartek z licznymi przejaśnieniami, a w piątek przelotny deszcz popada niemal w całej Polsce.
Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!