Medyk Konin - niestety [ZDJĘCIA]

Beata Pieczyńska
Medyk Konin
Medyk Konin Beata Pieczyńska
Medyk Konin - niestety piłkarki przegrały. Było sporo emocji i wynik bezbramkowy do przerwy. Po przerwie i dogrywce trzy do zera dla szkockiego Glasgow City. Drużyna Glasgow City F.C. dominowała.

Medyk Konin - niestety

Mecz dostarczył nam wiele emocji. Do przerwy było bez bramek. Po przerwie gol dla Glasgow City! Zawodniczki z Konina zostały zepchnięte do defensywy. Zaczęło się ostre natarcie Szkotek, które trwało do końca spotkania.
W drugiej połowie Medyk Konin stracił dwa gole. Sprawę awansu rozstrzygnęła dogrywka, w której padł gol dla Glasgow City!

Medyk Konin odpadł z rozgrywek Ligi Mistrzyń. W rewanżowym spotkaniu 1/16 finału przegrał z Glasgow City 0:3

Medyk Konin przegrał rewanżowy mecz ze Szkotkami ale... pierwsze koty za płoty. Nasze zawodniczki dały nam wiele radości na boisku w Koninie. W przyszłości muszą nabrać doświadczenia na murawach międzynarodowych. Tym razem odpadły, ale trzymamy kciuki za kolejne mistrzostwo Polski i lepszy występ w lidze mistrzów. Dziękujemy!

Zdjęcia do artykułu "Medyk Konin - niestety" - zrobione w trakcie spotkania w Koninie.

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!