MDK Konin - warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży - dla tych, którzy chcą pielęgnować zdolności plastyczne. Będą mogli to robić w pracowni sztuk pięknych w Młodzieżowym Domu Kultury. Pracownia plastyczna MDK-u ogłosiła nabór na warsztaty.

MDK Konin - warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży


Ruszyły zapisy na warsztaty plastyczne w MDK Konin. Poprowadzi je malarka Renata Gierwielaniec. Pod jej okiem młodsi i starsi artyści będą rozwijać swoje umiejętności.

Konińska malarka rozbudzi wyobraźnię i chce z małych artystów wydobywać pomysłowość i oryginalność.

Warsztaty plastyczne - MDK Konin - odbywać się będą w w powstałej właśnie pracowni, w której materiały do pracy zapewnia organizator warsztatów – czyli Młodzieżowy Dm Kultury.


Dodajmy, malarka, która poprowadzi zajęcia z młodymi artystami - Renata Gierwielaniec jest koninianką, która , tworzy od najmłodszych lat - laureatką konkursu o Złotą Sztalugę organizowanego przez CKiS w Koninie.

Na zdjęciach Renata Gierwielaniec i jej prace.

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!


Soki i ich rodzaje. Co warto wiedzieć?
Soki zagęszczane powstają poprzez skoncentrowanie wszystkich wartościowych składników soku wyciśniętego z owoców lub warzyw. Otrzymuje się je poprzez odparowanie wody i aromatu. Soki nie z soku zagęszczonego tzw. NFC, czyli soki bezpośrednie. Otrzymuje się je z soku wyciśniętego z owoców, który jest poddawany pasteryzacji. Soki niepasteryzowane charakteryzują się bardzo krótkim okresem przydatności do spożycia i wymagają chłodniczych warunków transportu. Soki można rozlewać do butelek szklanych lub plastikowych typu aseptic, do opakowań kartonowych lub do opakowań bag-in-box.
Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery.

Czytaj także