Inauguracja Roku Kulturalnego 2015/2016 uświetniona została koncertem Gordona Haskella. Artysta wystąpił w Centrum Wykładowo-Dydaktycznym PWSZ. Przed znanym muzykiem zagrał Wojtek Orliński - zdolny i świetnie zapowiadający się gitarzysta, który pomimo młodego wieku pokazał, jak grać z wdziękiem.

Inauguracja Roku Kulturalnego 2015/2016

Koncerty artystów poprzedziły podziękowania i wyróżnienia dla ludzi, którzy mają duży wkład w tworzenie kultury w naszym mieście. Tradycyjnie odbyła się zbiórka pieniędzy dla utalentowanego muzyka, tym razem na rzecz Wojtka Olińskiego, małego gitarzysty, uśmiechniętego, pełnego wdzięku chłopca, którego już kocha publiczność i scena.

Konińska Fundacja Kultury zebrała dla młodego muzyka podczas Inauguracji Roku Kulturalnego 2015/2016 prawie 2 tysiące 400 złotych a prezydent Konina - Józef Nowicki dołożył jeszcze 5 tysięcy. Spontaniczna radość młodego konińskiego muzyka rozbrajała i wywołała lawinę oklasków. Wojtek wystąpił z mini recitalem, a po nim był już na scenie Gordon Haskell.

Inauguracja Roku Kulturalnego 2015-16 w Koninie - otwarta.


Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!
Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!