Gmina Stare Miasto - Wielkie Wesele. Móc uczestniczyć w uroczystościach jubileuszowych takich jak obchodziły pary z gminy Stare Miasto, to prawdziwy zaszczyt. Sześćdziesiąt, pięćdziesiąt i dwadzieścia pięć lat pożycia małżeńskiego, uczczona została w restauracji „Ranczo” w Kazimierowie.

Gmina Stare Miasto - Wielkie Wesele.

Małżeństwa z gminy Stare Miasto wzięły udział w jubileuszu z okazji sześćdziesięciu, pięćdziesięciu oraz dwudziestu pięciu lat pożycia małżeńskiego.
5 par obchodziło 60 lat małżeństwa, 25 par przeżyło wspólnie 50 lat i 77 par - ćwierć wieku. Grupa jubilatów była bardzo liczna. Urząd Stanu Cywilnego w Starym Mieście zadbał o wyjątkową oprawę tego uroczystego wydarzenia.

Wójt Gminy Ryszard Nawrocki złożył parom życzenia i wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Haliną Turajską wręczyli jubilatom odznaczenia i pamiątkowe dyplomy. Nie mogło również zabraknąć uroczystego „Sto lat !”
Była też niespodzianka w postaci występu dzieci i młodzieży z zespołu „Uśmiech” pod kierownictwem Karoliny Zawal. Jerzy Kowalczyk z Orkiestry Staromiejskiej natomiast zagrał jubilatom utwór „What a Wonderful World” Louisa Armstronga. Był tort oraz zabawa taneczna.
Gmina Stare Miasto składa jeszcze raz wszystkim jubilatom serdeczne życzenia i gratulacje.

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!