PWSZ Konin - Sukces siatkarek

GB
Studentki AZS PWSZ Konin pokonały PWSZ Leszno
Studentki AZS PWSZ Konin pokonały PWSZ Leszno Fot. PWSZ Konin
Studentki AZS PWSZ Konin wygrały mecz turnieju eliminacyjnego do półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski w piłce siatkowej kobiet. Nasze zawodniczki pokonały PWSZ Leszno 3:2.

Przeciwniczkami konińskich studentek była reprezentacja PWSZ Leszno. Do ostatniego gwizdka toczyła się zacięta walka. W kolejnych setach padły następujące wyniki: 25:16; 21:25; 25:21; 25:27. W decydującym piątym secie nasze reprezentantki wygrały 15:3.

Reprezentacja PWSZ Konin zagrała w składzie: Iwona Gaca - I rok WF, Kamila Bylewska - II rok WF, Sylwia Słowińska - I rok WF, Katarzyna Malicka - I rok FILO, Paulina Król - II rok WF, Paulina Kosmalska - II rok WF, Magdalena Libelt - II rok WF, Sandra Lichtenstein - II rok WF oraz Sara Nowicka - I rok WF.

Konin.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0