Gimnazjaliści podczas zbierania butelek PET

Gimnazjaliści podczas zbierania butelek PET (© Fot. Starostwo Powiatowe w Koninie)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zakończyła się zbiórka butelek w ramach piątej edycji akcji ekologicznej "Drzewko za butelkę". O tym, czy padnie kolejny rekord przekonamy się podczas finału konkursu, organizowanego przez konińskie Starostwo 27 kwietnia w Ośrodku Edukacji Leśnej w Grodźcu.

Uczestniczący w akcji uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów zbierają plastikowe butelki i nakrętki, otrzymując w zamian sadzonki drzew a także nagrody i upominki podczas finału konkursu, organizowanego przez konińskie Starostwo wiosną każdego roku.

Do udziału w tegorocznym przedsięwzięciu zgłosiło się 25 placówek oświatowych z powiatu i miasta. Od lutego do kwietnia, ponad 1500 uczniów zbierało butelki PET i nakrętki.

Podsumowanie akcji oraz ogłoszenie wyników konkursu na rzeźbę użytkową z butelek PET odbędzie się podczas finału, 27 kwietnia o godz. 11.00 w Ośrodku Edukacji Leśnej w Grodźcu.

Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!