Chemat Basket Konin w Rybniku wygrał! [ZDJĘCIA]

Beata Pieczyńska
Chemat Basket Konin
Chemat Basket Konin Konin Nasze Miasto
Chemat Basket Konin w Rybniku pokonał tamtejszą ekipą Glucose ROW. To było bardzo emocjonujące spotkanie, które trzymało w napięciu do samego końca meczu. Koszykarki z Konina wygrały 74:68.

Chemat Basket Konin w Rybniku Glucose ROW.

Gra w pierwszej kwarcie była wyrównana. W drugiej zawodniczki Glucose ROW ewidentnie miały przewagę nad koszykarkami Chemat Basket Konin.

Rozstrzygająca i najbardziej emocjonująca była końcówka spotkania. Niecałą minutę przed zakończeniem spotkania Chemat Basket Konin wyszedł na prowadzenie. Tutaj wiele wysiłku włożyły Amerykanki, które doprowadziły do przewagi - sześciopunktowej.

Chemat Basket Konin zagra kolejny mecz w Dzień Kobiet o godz. 18.00. W Koninie podejmie AZS UMCS Lublin.

Po wygranej w Rybniku Chemat Basket Konin równa się punktami z Basketem Gdynia. Jednak niestety poprzednie spotkania dają zawodniczkom z Konina 11 miejsce TBLK.

Chemat Basket Konin - skład: Renee Taylor (28), Anna Dąbek (12), Gloria Brown (11), Aaryn Ellenberg (10), Marta Urbaniak (7), Aleksandra Kaja (4), Iwona Płóciennik (2), Żaneta Durak, Inesa Visgaudaite.